Rośliny rabatowe

 

Sadzonki firmy PLANTPOL

Odwiedz stronę producenta:

http://www.plantpol.com.pl/

 

Firma Plantpol uczestnicząc w większości organizowanych na świecie seminariów i wystaw śledzi pojawiające się nowości i co roku wprowadza do Polski niezwykle ciekawe odmiany znanych już lub całkiem nowych na rynku polskim grup roślin ozdobnych.
 
W sezonie 2009 prezentujemy nowe odmiany petunii, m. in. Petunia Merlot o ciemnych, burgundowych kwiatach

Nowością w ofercie jest ciesząca się ogromnym powodzeniem na światowych wystawach w 2008 r. Lobularia Snow Princess, kwitnąca nieprzerwanie przez cały sezon ogromną ilością drobnych białych kwiatów.

Nowa odmiana Begonii z serii Solenia Basket Fire Ball wyróżnia się pełnymi czysto czerwonymi kwiatami, b. dobrym krzewieniem się z lekko zwisającym pokrojem oraz dużą odpornością na mączniaka.

Prezentujemy również serię Supercal, czyli mieszankę Petunia x Calibrachoa. Seria ta charakteryzuje się dużymi kwiatami zbliżonymi do petunii, ale o gamie kolorów calibrachoa, nie klejącymi się liśćmi oraz wzniosłokaskadowym pokrojem.

Znana od dwóch sezonów Euphorbia, ciesząca się coraz większą popularnością w Europie jak i w Polsce pełni rolę gipsówki w kompozycjach balkonowo-rabatowych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Plantpol