http://www.przydomoweogrody.pl

Dni otwarte

 

Projekt Dni Otwartych HORTICO został zakończony w 2006 roku.

 


Rokrocznie organizujemy we Wrocławskim Ogrodzie Botanicznym spotkanie ludzi, których pasją, hobby i profesją jest ogrodnictwo. Każdego roku zapraszamy wszystkich kontrahentów, przyjaciół i miłośników zieleni, kwiatów, przydomowych ogródków i działek, żeby pokazać najnowsze trendy w ogrodnictwie, żeby wspólnie oglądać piękne rośliny i wszystko co potrzebne do ich pielęgnacji oraz uprawy.

Spotkanie to jest tez swoistym forum wymiany doświadczeń, w którym uczestniczą zarówno profesjonaliści jak też amatorzy.

W tym roku wspomnianą imprezę zorganizowaliśmy po raz szósty. Na zaproszonych gości czekały liczne atrakcje, nie tylko ogrodnicze. Była muzyka, loterie, konkursy z nagrodami.

Dla profesjonalistów przygotowaliśmy seminarium - konferencje w salach Ogrodu Botanicznego, dla wszystkich miłośników kwiatów pokazy ich układania w niezwykłe kompozycje.

Ogrodnictwo to dla nas nie tylko profesja, to nasza pasja. Dzielmy ją razem.

Naszą imprezę wspomogły firmy na co dzień współpracujące z HORTICO: Agropak, Agrosimex, Agrecol, Bahco, Best Pest, Biopartner, Bros, Ekoplon, Globol, Inco Veritas, Intermag, Kozielski, Marolex, Organika Azot, Plantico Gołębiew, Stiga, Tamark, Tropical, Yara Poland.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami podczas VI Dni Otwartych we Wrocławskim Ogrodzie Botanicznym.