http://www.przydomoweogrody.pl

Szkolenia

 
 

Konferencja szkoleniowa w Egipcie

Zmiana otoczenia i klimatu składnia do efektywnej wymiany doświadczeń, przemyśleń i refleksji – również w branży ogrodniczej.
 

Rejs po morzu śródziemnym 21-30.11.2015

Tradycją firmy HORTICO S.A. stały się zagraniczne wyjazdy szkoleniowe organizowane dla kluczowych klientów, biorących udział w programie handlowym. W dniach 21–30.11. 2015 konferencja szkoleniowa została zorganizowana podczas rejsu po Morzu Śródziemnym statkiem MSC PREZIOSA
 

Spotkanie szklarniowe Lublin 7.12.2012

W dniu 7 grudnia 2012 roku w hotelu Korona w Zemborzycach Tereszyńskich k/Lublina po raz drugi odbyło się szkolenie produktowe dla najlepszych szklarniowych producentów warzyw pod osłonami z rejonu lubelskiego.
 

Szkolenie zagraniczne 27.11 - 04.12.2011 r.

W dniach od 27 listopada do 04 grudnia 2011 roku Spółka HORTICO SA zorganizowała kolejne już szkolenie zagraniczne.
 

„Fundamenty efektywności” - szkolenie w Tunezji

Ciekawe i skuteczne szkolenie oraz chwila wytchnienia w pięknych krajobrazach – te korzyści łączymy na jesiennych wyjazdach szkoleniowych HORTICO SA.
 

Szkolenie produktowe w Lublinie

W dniu 11.12. 2010 Hurtownia lubelska HORTICO S.A. zorganizowała już po raz szósty szkolenie produktowe dla najlepszych klientów z regionu południowo-wschodniego.
 

Szkolenie produktowe Agrecol

W dniu 23 listopada 2010 roku, na zaproszenie firmy Agrecol zorganizowaliśmy wycieczkę do Wieruszowa.
 

Konferencja szkoleniowa na Wyspach Kanaryjskich

W dniach 21-28 listopada 2010 roku w hotelu H10 Tindaya na Wyspie Fuerteventura odbyła się druga odsłona cyklu szkoleń nt: „Reklamacja Skarb Sprzedawcy”, której uczestnikami byli najlepsi klienci hurtowni HORTICO SA z terenu województwa lubelskiego oraz dolnośląskiego.
 

Szkolenie dla producentów pomidorów

W dniu 18 listopada 2010 w Zemborzycach Dolnych zorganizowaliśmy spotkanie na które zaproszeni zostali właściciele najnowocześniejszych gospodarstw szklarniowych z Lublina i okolic.
 

Konferencja szkoleniowa w Grecji

W dniach 21-28 września 2010 roku w hotelu Aquis Pelekas Beach w Grecji odbyła się konferencja szkoleniowa nt: „Reklamacja Skarb Sprzedawcy”, w której wzięli udział najwięksi klienci wrocławskiej hurtowni HORTICO.
 

Szkolenie produktowe "Nowości asortymentowych w sezonie 2009"

W dniu 13 grudnia 2009 roku we Wrocławiu z udziałem m.in. firm Agrimpex, Cnos Garden, Compo, Kronen, oraz Lustan zorganizowaliśmy dla naszych klientów szkolenie produktowe na temat "Nowości asortymentowych w sezonie 2009".
 

Szkolenie produktowe

W dniu 12 grudnia 2009 roku w Lublinie odbyło się szkolenie produktowe , podczas którego swoje oferty zaprezentowali przedstawiciele zaproszonych Firm: Agropak, Agrimpex, Agrecol, Fosfan i Polan-Kraków .
 

Konferencja szkoleniowa w Bogaskent w Turcji

W dniach 4-11 listopada 2009 roku w hotelu Crystal Bogaskent w Turcji odbyło się szkolenie, w którym wzięli udział Klienci objęci programem handlowym.
 

Szkolenie w Radkowie

W dniach 2-4 października 2009 roku w Radkowie odbyło się szkolenie inspiracyjne dla wszystkich pracowników.
 

Oferta rabatowa i byliny 2009

W dniu 23 września 2009 roku firma HORTICO S.A. wspólnie z firmą Plantpol oraz Dolnośląskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego zorganizowały seminarium na temat "Uprawa roślin rabatowych i bylin". Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych na seminarium przybyło kilkudziesięciu producentów z Dolnego Śląska. Wszyscy z zainteresowaniem wysłuchali prelegentów, a następnie zasypali ich pytaniami odnośnie ochrony roślin.
 

Szkolenie dla producentów 2008

Szkolenie dla producentów warzyw gruntowych, które odbyło się 16.01.2008 r. zorganizowaliśmy po raz pierwszy w Świdnicy. Dzięki współpracy z Dolnośląskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego oddział w Świdnicy udało nam się zaprosić 110 ogrodników. Na szkoleniu swoje oferty przedstawiały firmy nasienne: SYNGENTA SEEDS, NUNHEMS, NICKERSON ZWAAN oraz firma nawozowa YARA, a o włókninach Lutrasil opowiadał Marek Łada z naszej firmy.
 

Szkolenie dla producentów 2007

W dniu 13.12.2007 roku w Dolnośląskim Centrum Doradztwa Rolniczego zorganizowaliśmy szkolenie dla producentów warzyw szklarniowych. Głównym tematem szkolenia był wykład Pana Dr Piotra Chohury (Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu) na temat nowoczesnych metod nawożenia warzyw szklarniowych poprzez fertygację . W szkoleniu uczestniczyli też przedstawiciele firm będących liderami w branży nasiennej i nawozowej dla profesjonalnego ogrodnictwa.
 

Seminarium Zawidowice 2006

Seminarium pomidorowe Hortico, Zawidowice 2006 22 czerwca 2006 zorganizowaliśmy seminarium dla naszych klientów uprawiających pomidory na wełnie mineralnej Pargro.
 

Seminarium 2005

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z seminarium w Kudowa, Praha.
 

Gołuchów 2005

23 lutego 2005 odbyło się kolejne, a pierwsze w nowym roku, z cyklu szkoleń organizowanych przez Hortico Sp. z o.o. dla producentów warzyw szklarniowych z regionu kaliskiego. Miejscem spotkania była otoczona piękną zimową scenerią Sala Powozowni Zamku Czartoryskich w Gołuchowie.
 

Uprawa truskawek 2005

8 lutego 2005 roku zorganizowane zostało po raz pierwszy spotkanie dotyczące uprawy truskawek, które zostanie na stałe wpisane w program szkoleń HORTICO. Pomysł jego zorganizowania powstał na skutek coraz szerszej współpracy z producentami truskawek deserowych oraz przemysłowych.