Nasze atuty

 

"od 1991 roku

pracujemy na rzecz ogrodnictwa

Firma HORTICO od 1991 roku nieprzerwanie pracuje na rzecz ogrodnictwa. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie oraz uznanie polskich ogrodników. Nasza praca opiera się na wprowadzaniu nowoczesnych produktów i technologii, które jest możliwe dzięki nabytemu doświadczeniu, kompetentnym pracownikom i współpracy z najlepszymi partnerami w kraju i na świecie.

"obsługujemy

Obsługujemy klientów prowadzących działalnośc gospodarczą, zgrupowanych w dwóch segmentach: klienci profesjonalni, do których zaliczają się gospodarstwa ogrodnicze, sadownicze i rolne oraz klienci szeroko rozumianego segmentu hobby - sklepy ogrodnicze, centra ogrodnicze, kwiaciarnie, sezonowe punkty sprzedaży materiału szkółkarskiego.

 "posiadamy

Posiadamy własne magazyny i środki transportu, dzięki czemu jesteśmy niezależni i konkurencyjni. Centralna hurtownia mieści się na nowoczesnym obiekcie zlokalizowanym na terenie Dolnośląskiego Centrum Hurtu Rolno - Spożywczego we Wrocławiu, co stanowi dodatkowy atut w kontaktach z naszymi klientami. Stąd realizujemy dostawy do sklepów, centrów ogrodniczych i kwiaciarni na terenie całej Polski. Tutaj też funkcjonuje wyspecjalizowany dział nasienny oferujący nasiona i sadzonki firmy S&G oraz sadzonki chryzantem z oferty M.M.Szaj. Kontakt z klientami wzmacniany jest dzięki doradcy, który pracuje w terenie na rzecz naszych klientów.

 "sieć sprzedaży

W boksie z artykułami ogrodniczymi, zlokalizowanym na giełdzie kwiatowej we Wrocławiu, producenci i kwiaciarnie mogą zrobić drobne zakupy przy okazji zaopatrzenia w kwiaty.
W Firmowym Sklepie Ogrodniczym, zlokalizowanym na największym hurtowym rynku warzywno-owocowym Targpiast we Wrocławiu, oferujemy środki produkcji dla profesjonalistów oraz specjalizujemy się w sprzedaży profesjonalnych nasion warzyw wszystkich renomowanych firm. 

"oddział w Kaliszu

Oddział w Kaliszu powstał w celu zapewnienia klientom pełnego, profesjonalnego zaopatrzenia gospodarstw ogrodniczych. Doradca pracujący w terenie wspiera klientów przez cały okres uprawy.