Dzień Otwarty w gospodarstwie ogrodniczym Adama i Lecha Motylewskich

5 lipca 2018 r. w gospodarstwie ogrodniczym Adama i Lecha Motylewskich odbył się Dzień Otwarty, w którym uczestniczyli producenci warzyw. Organizatorem była firma W. Legutko przy współpracy Bioline, Grodanu i Yary. Około 70 gości miało okazję wysłuchać wykładów, a ponadto zobaczyć odmiany warzyw uprawiane przez gospodarzy wydarzenia i zapoznać się z technologią ich produkcji.

Prelekcje dotyczyły m.in.: wyboru optymalnej strategii nasadzeń upraw szklarniowych, nawadniania na podłożu Grodan, stosowania polifosforanów w uprawach pod osłonami oraz zaprezentowania odmian ogórek Haker F1 oraz pomidor malinowy Polorosa F1.

HORTICO jako wyłączny przedstawiciel firmy Bioline na terenie Polski przedstawiła podstawowy program ochrony biologicznej pomidorów i ogórków poszerzony o nowe produkty, które pomagają utrzymać czystą uprawę. Zaprezentowano błonkówkę Trichogramma stosowaną do kontroli Skośnika Pomidorowego. Bioline jest jedyną firmą zajmującą się ochroną biologiczną, która posiada w swojej ofercie ten produkt.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony