Krajowe Święto Pomidora w Janowie/Brzezince 29.07.2018 r.

W dniu 29 lipca 2018 r. Spółka wzięła udział w III Krajowym Święcie Pomidora organizowanym w centrum podwarszawskiego rejonu uprawy pomidora szklarniowego Janowie/Brzezince, gdzie prezentowane były najnowsze technologie oraz środki produkcji ogrodniczej, a głównym bohaterem wydarzenia był właśnie pomidor. Impreza ta ma na celu promowanie pomidorów z upraw pod osłonami.

Na stoisku HORTICO można było zapoznać się z całym asortymentem oferowanym przez naszą firmę, w tym przede wszystkim z nawozami Prayon, HORTISOL Micro, produktami marki własnej, preparatami biologicznymi stosowanymi w uprawach profesjonalnych marki Biocont – Naturalis i Lepinox oraz produktami ochrony biologicznej Bioline.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem i zgromadziła uczestników nie tylko z okolic Warszawy, ale i z całej Polski. Przysłowiową wisienką na torcie była największa w Polsce Bitwa pomidorowa, do której pomidory zostały dostarczone przez lokalnych producentów.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony