Targi Gardenia 2014 z dnia 04-03-2014

Targi Gardenia, które odbyły się w Poznaniu w dniach 27.02-1.03.2014, potwierdziły coraz silniejszą pozycję nawozów Plantacote®

Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia tradycyjnie przyciągnęły do Poznania szkółkarzy, a także producentów i dystrybutorów sprzętu oraz środków przydatnych przy produkcji materiału szkółkarskiego. Nie zabrakło również hobbystów zainteresowanych szeroko pojętym ogrodnictwem. HORTICO SA prezentowało przede wszystkim nawozy otoczkowane Plantacote®, jako wyłączny przedstawiciel tej marki w Polsce.

– Targowe spotkania potwierdziły, że marka nawozów Plantacote® z roku na rok coraz bardziej umacnia swoją pozycję na rynku nawozów otoczkowanych – mówi Marek Łada, kierownik Działu Upraw Ogrodniczych HORTICO SA. – Obserwujemy nie tylko stały wzrost rozpoznawalności tych produktów i naszej firmy jako wyłącznego dystrybutora, ale także wzrost liczby zamówień. Cieszy nas to tym bardziej, że rynek nawozów długo działających jest coraz większy – dodaje.

Oprócz nawozów Plantacote®, na targach prezentowaliśmy nawozy HORTISOL® Fe STRONG oraz HORTISOL® MICRO. Zapowiedzieliśmy też nasz najnowszy produkt, HORTISOL® Fe STANDARD. Jest to nawóz doskonale nadający się do przygotowania podłoża, można go również zastosować interwencyjnie do dolistnego odżywiania roślin oraz podlewania.

Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem producentów materiału szkółkarskiego. Obecność na Gardenii była też dobrą okazją do spotkania z innymi partnerami handlowymi naszej Spółki.

Według szacunków organizatorów, targi Gardenia 2014 zgromadziły ok. 500 wystawców z kraju i zagranicy, a ich stoiska odwiedziło ponad 21 tysięcy osób, z czego blisko połowę stanowili profesjonaliści. Wszystkim uczestnikom targów serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok!

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony