Targi HORTICO 2012

Kontynuując coroczną tradycję, w dniu 5 stycznia 2012 roku odbyły się jubileuszowe, dziesiąte „Targi HORTICO 2012”. Uczestnikami targów byli czołowi producenci najlepszych marek z branży ogrodniczej oraz nasi klienci, właściciele centrów i sklepów ogrodniczych z rejonu dolnośląskiego i lubelskiego.

Tegoroczne spotkanie było jednym z największych w historii HORTICO, uczestniczyło w nim aż 190 osób.
Specjalnie na tę okazję producenci z 29 firm przygotowali atrakcyjne oferty i pakiety promocyjne, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku po raz pierwszy na naszych targach zaprezentowały swoją ofertę firmy takie jak Lamela, Granum czy Hydrokomplet.
Podczas części targowej można było usłyszeć wiele pomocnych rad i informacji od samych producentów, którzy chętnie wymieniali się wiedzą i doświadczeniem.

Zgodnie z tradycją Targów HORTICO, w tym roku również nie zabrakło konkursów. W kategorii „Największa Sprzedaż” – zwycięzcą została firma Agrimpex, „Produkt Targów” – ten tytuł przypadł firmie Marolex, natomiast puchar za „Najlepsze Stoisko” trafił do firmy Polan.
Na zakończenie po pracowitym dniu, odbył się uroczysty bankiet z licznymi atrakcjami i nagrodami. Specjalnie zaproszonymi gośćmi wieczoru był zespół Szafa Gra oraz aktorzy, odtwórcy głównych ról z serialu „Ranczo”.

W ramach XX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas imprezy została również zorganizowana zbiórka pieniędzy oraz licytacja wina Mamrot z autografami gwiazd wieczoru. Dzięki szczodrości uczestników udało się uzbierać aż 2 298,70 zł !!!

Targi zaowocowały dużą ilością kontraktów, co ucieszyło tak Wystawców jak i gości targowych. Wartość złożonych zamówień była w tym roku znowu rekordowa, bo aż o 31 % większa niż w roku ubiegłym.
…kolejne „Targi Hortico 2013” odbędą się za rok…

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz relacji na

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony