Targi Hortus Hungaricus 2011 w Budapeszcie

Logo Innowacyjna Gospodarka
W dniach 23-25 września 2011 odbyły się największe targi ogrodnicze na Węgrzech Hortus Hungaricus 2011 International Exhibition and Trade Fair w Budapeszcie, na których spółka HORTICO SA zaprezentowała produkty pod własną marką: HORTISOL Fe STRONG – nawóz zawierający żelazo w postaci chelatu do upraw roślin z systemem fertygacji oraz nawóz mikroelementowy HORTISOL Micro z podwyższoną zawartością żelaza i mikroskładników: miedzi, żelaza, cynku i manganu.

Targi Hortus Hungaricus odbywają się corocznie od 1994 roku. W tym roku spośród kilkudziesięciu wystawców swoje oferty skierowane do profesjonalnych upraw ogrodniczych przedstawiła m.in. firma Brinkman Hungary Kft.

Udział na targach był współfinansowany przez Unię Europejską w ramach PO IG działanie Paszport do eksportu – jest to doskonała okazja do wzmocnienia pozycji polskiej gospodarki poprzez promocję Polski jako atrakcyjnego partnera. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem a pobyt na targach zaowocował wieloma cennymi kontaktami.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony