Targi Teplichnoje Hoziajstvo w Kijowie (06-03-2012)

Logo Innowacyjna Gospodarka
W dniach 28 lutego – 01 marca 2012 roku firma HORTICO SA uczestniczyła w II targach „Teplichnoje hoziajstvo” – Przemysłowe targi urządzeń i technologii dla przemysłu szklarniowego, które odbyły się w Centrum Wystawienniczym „KievEkspoPlaza” w Kijowie na Ukrainie.

Targi były znaczącym wydarzeniem zarówno dla szklarniowego rynku Ukrainy jak również rynków Mołdawii, Białorusi, Rosji, Polski i innych państw WNP.

HORTICO promowało na targach nawozy mineralne HORTISOL Micro i HORTISOL Fe Strong, które sprzedaje pod własną marką.

Na rozwijającym się w szybkim tempie rynku Ukrainy, ww. produkty wzbudziły ogromne zainteresowanie, na co wpływ niewątpliwie ma ich zaawansowana technologia, doskonała rozpuszczalność i 100% chelatyzacja

Podczas Targów odbyły się liczne konferencje oraz seminaria poświęcone branży ogrodniczej, a także spotkania z Klientami zainteresowanymi promowanymi produktami.

Targi spełniły oczekiwania nasze i naszych potencjalnych Klientów, czego dowodem są nowo pozyskane kontakty, a także pozytywne przyjęcie produktu.

Za uczestnictwo w targach firma HORTICO S.A. została nagrodzona Dyplomem.

Dyplom Targi Teplichnoje Koziajstvo Kijow 2012

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony