XIV Targi HORTICO 15-16.01.2016

XIV Edycja Targów HORTICO za nami! Po raz kolejny przedstawiciele Grupy Kapitałowej HORTICO SA spotkali się ze swoimi najlepszymi Klientami oraz największymi dostawcami z branży ogrodniczej. Jak co roku, pobite zostały rekordy zamówień, sprzedaży oraz dopisała wyśmienita frekwencja.

Spotkanie odbyło się w dniach 15-16 stycznia 2016 w hotelu OSSA **** Congress & SPA w miejscowości Ossa pod Rawą Mazowiecką. Pomimo niesprzyjającej pogody(wreszcie śnieg, ale dlaczego aż tyle?), wszystkim zaproszonym udało się dotrzeć na miejsce, by wspólnie się spotkać i podsumować miniony sezon. 50 firm – dystrybutorów oraz 40 producentów w jednym miejscu – w sumie ponad 200 osób! Taka okazja zdarza się tylko raz do roku.

Targi rozpoczęliśmy, zgodnie z tradycją w Sali konferencyjnej, gdzie Zarząd HORTICO oficjalnie przywitał wszystkich uczestników oraz krótko podsumował rok 2015, który był niezwykłym, wręcz przełomowym rokiem w historii rozwoju GK HORTICO. W marcu 2015 r. HORTICO SA zakupiła Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa SA w Ożarowie Mazowieckiem, firmę z ponad 50 letnią historią, jedną z największych i najstarszych firm hodowlano – nasiennych w Polsce. W tym samym roku 15 listopada HORTICO przejęła również działalność hurtowni Floran w Rzeszowie. Hurtowni, która działa na tym rynku od 20 lat. Po podsumowaniu zarząd podziękował Klientom za doskonałą współpracę w minionym roku, a Dostawcy uhonorowali swoich największych odbiorców nagrodami i wyróżnieniami.

Po części konferencyjnej rozpoczęta została część główna – XIV Targi Ogrodnicze. Obecni na Targach Wystawcy zaprezentowali swoje najlepsze produkty, a Klienci mieli okazję, zaopatrzyć się w nie na preferencyjnych warunkach, i to przed samym sezonem. Wszystkie złożone zamówienia kwalifikowały się do Olimpiady HORTICO, której wyniki zostały ogłoszone podczas uroczystego bankietu jeszcze tego samego dnia. Z uwagi na rosnącą popularność i duże zainteresowanie elektronicznej platformy zakupowej HORTICO – „Pulpit Kontrahenta” Zarząd HORTICO postanowił wyróżnić i nagrodzić najbardziej aktywnych użytkowników w ramach projektu „Składaj zamówienia – wygrywaj nagrody”. Na Targach nagrodzeni zostali również producenci, nagrody przyznaliśmy w kategoriach: Najlepszy Produkt Targów (Bayer za preparat Desimo Duo), Najlepsze stoisko (otrzymała firma FORM-PLASTIC) oraz nagroda Fair Play (Grupa Inco oraz Firma Pawłowski).

Klienci zostali nagrodzeni w kategoriach: Wartość sprzedaży, wartość zakupów oraz również – Fair Play

Targi HORTICO za nami, a przed nami nowy sezon i wiele wyzwań! Dobrze, że po raz kolejny dopisały zamówienia, nastroje i frekwencja, co napawa nas optymizmem.

Do zobaczenia już za rok, na kolejnych Targach HORTICO SA.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony