XV Targi HORTICO

XV edycja targów HORTICO odbyła się w dniach 06-08 stycznia 2017 r. w Hotelu Rzeszów**** w Rzeszowie. Była wyjątkowa nie tylko ze względu na przypadający w tym roku jubileusz, ale także po raz kolejny został pobity rekord frekwencji oraz zamówień. W targach wzięło udział 49 największych dostawców z branży ogrodniczej, którzy oferowali swoje sztandarowe produkty 400 największym klientom Spółki. Była to doskonała okazja do podsumowania minionego sezonu oraz do przeprowadzenia rozmów biznesowych.

Tegoroczne wydarzenie zostało wydłużone o jeden dzień, tak aby goście mogli się zrelaksować i wypocząć po podróży. W dniu przyjazdu do Rzeszowa w Klubie Galaktyka został zorganizowany turniej kręglowy, podczas którego nie zabrakło integracji i dobrej zabawy przy dźwiękach muzyki oraz smacznym jedzeniu.

Podczas samych Targów także było sporo emocji. W czasie uroczystego bankietu uczestnicy zostali nagrodzeni w kilku kategoriach: m.in. klientów, który złożyli największe zamówienia oraz dostawców – w kategoriach Najlepsze stoisko, Produkt targów oraz Największa sprzedaż podczas targów. Klientom przyznano również nagrody w ramach projektu „Składaj zamówienia – wygrywaj nagrody” za zamówienia składane przez cały 2016 rok przez platformę internetową. Atrakcją wieczoru był występ zespołu kabaretowego Poławiacze Pereł, który porwał publiczność do wspólnej zabawy i spowodował salwy śmiechu.

Cytując przysłowie „Wszystko co dobre szybko się kończy”, z niecierpliwością czekamy na kolejne Targi już za rok.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony