Praca w HORTICO

Jesteśmy nowoczesną Spółką o solidnych podstawach, działającą od 1991 roku.

Posiadamy długoletnie doświadczenie, wiedzę oraz kompetencje doceniane na rynku. Pracujemy według najwyższych standardów, budując zaufanie wśród naszych klientów i partnerów biznesowych.

Poprzez sieć własnych hurtowni zajmujemy się zaopatrzeniem w artykuły ogrodnicze profesjonalnych producentów, centrów ogrodniczych, sklepów ogrodniczych, sieci handlowych.

Współpracujemy z dostawcami z całej Europy. Posiadamy odbiorców zarówno w kraju jak i za granicą m.in. w Rosji, na Ukrainie, w Rumuni, na Łotwie i Białorusi. Prowadzimy 4 własne centra ogrodnicze, jesteśmy właścicielem firmy nasiennej PNOS w Ożarowie Mazowieckim. Wdrażamy nowe technologie upraw ogrodniczych. Jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży ogrodniczej oraz jedynym notowanym na Rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nasz wizerunek tworzą ludzie. Pracownikom gwarantujemy stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia, rozwój zawodowy oraz atrakcyjną ofertę świadczeń socjalnych.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, lojalną, która angażuje się w pracę, skutecznie dąży do celu i nie boi się wyzwań, twoje miejsce jest wśród nas.

Wyślij do nas swoją aplikację i dołącz do naszego zespołu!

Proces rekrutacji

  • wybrane osoby są zapraszane na rozmowy z przyszłym przełożonym,
  • wybór najlepszego kandydata zostaje dokonany w oparciu o kompleksową ocenę wyników rozmowy oraz aplikacji kandydata,
  • każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia),
  • w trakcie rozmów kwalifikacyjnych mogą pojawić się elementy studiów przypadków lub symulacje sytuacji zawodowych.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony