Media o nas

Wielka rewitalizacja zieleni w Ścinawie!

W dniu 16 października 2018 roku na łamach portalu internetowego nowa.scianawa.pl ukazał się artykuł dotyczący realizacji przez HORTICO S.A. projektu polegającego na rewitalizacji zieleni miejskiej w Ścinawie. Cały artykuł można znaleźć również na stronie internetowej http://nowa.scinawa.pl/index.php/2018/10/16/wielka-rewitalizacja-zieleni-w-scinawie-foto-wizualizacje/. Materiały zamieszczone na podstawie licencji udzielonej przez Wydawcę. Źródło: Zygmunt Kogut „Wielka rewitalizacja zieleni w Ścinawie! ” 16.10.2018 r. […]
Czytaj więcej

HORTICO w ogrodach i wokół nich

W dniu 23 sierpnia 2018 roku na łamach portalu debiutyNC.pl ukazał się wywiad z Prezesem HORTICO Panem Pawłem Kolasą dotyczący rozwoju działalności Spółki w zakresie projektowania i budowy terenów zieleni oraz sytuacji na rynku ogrodniczym. Cały artykuł można znaleźć również na stronie internetowej http://www.debiutync.pl/strefa-spolek/152-wywiady-z-emitentami/21996-hortico-ogrody-wokol Materiały zamieszczone na podstawie licencji udzielonej przez Wydawcę. Źródło: B. Garga […]
Czytaj więcej

HORTICO S.A. ma umowę ze Ścinawą na rozwój terenów zieleni miejskiej

W dniach 7 i 9 sierpnia 2018 roku na łamach portali finansowych ukazał się komunikat prasowy Spółki „HORTICO S.A. ma umowę ze Ścinawą na rozwój terenów zieleni miejskiej”.
Czytaj więcej

Zarządzaj z głową – Biznes Ogrodniczy 1/97

Po 7 latach walki z wiatrakami w budowaniu strategii całorocznego centrum ogrodniczego zdecydowaliśmy się na przeformatowanie naszego Zielonego Centrum na market budowlano-ogrodniczy w ramach sieci PSB Mrówka. Planujemy otwarcie na koniec marca 2018 – mówi Paweł Kolasa, prezes HORTICO SA.
Czytaj więcej

HORTICO SA rozważa wypłatę dywidendy zaliczkowej

W dniu 29 marca 2016 roku na łamach portali finansowych ukazał się komunikat prasowy Spółki „HORTICO SA rozważa wypłatę dywidendy zaliczkowej”.
Czytaj więcej

HORTICO: Będą kolejne przejęcia?

W dniu 30 stycznia 2016 roku na łamach Parkietu ukazał się artykuł „HORTICO: Będą kolejne przejęcia?” Z całością materiału można zapoznać się na stronie Parkietu oraz poniżej:
Czytaj więcej

HORTICO SA zakończyła emisję akcji serii C

W dniu 9 października 2015 roku na łamach portali finansowych ukazał się komunikat prasowy Spółki „HORTICO SA zakończyła emisję akcji serii C”.
Czytaj więcej

HORTICO SA z kolejnym świetnym kwartałem

W dniach 10-11 sierpnia 2015 roku na łamach portali finansowych ukazał się komunikat prasowy Spółki „HORTICO SA z kolejnym świetnym kwartałem”.
Czytaj więcej

HORTICO SA z dywidendą za 2014 rok

W dniu 29 czerwca 2015 roku na łamach portali finansowych ukazał się komunikat prasowy Spółki „HORTICO SA z dywidendą za 2014 rok” oraz artykuł prasowy na stronie EMIS.
Czytaj więcej

HORTICO SA kończy 2014 rok wysokim zyskiem

W dniu 29 czerwca 2015 roku na łamach portali finansowych ukazał się komunikat prasowy Spółki „HORTICO SA kończy 2014 rok wysokim zyskiem”.
Czytaj więcej

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony