X Targi HORTICO

Targi HORTICO 2012O Spółce HORTICO było głośno w lutowej prasie za sprawą jubileuszowych X targów, w których wzięło udział 29 producentów z branży ogrodniczej w kraju. Jak donosi Biznes Ogrodniczy na targach można było spotkać się z całym środowiskiem i przede wszystkim dokonać zakupów na bardzo korzystnych warunkach. Według Prezesa Spółki Pawła Kolasy tego typu spotkania służą zacieśnianiu więzi i ich podtrzymywaniu, a co ważne w czasie ich trwania można wymienić cenne uwagi i podzielić się doświadczeniem z zaproszonymi gośćmi. Z ogromnym zainteresowaniem uczestników spotkała się prezentacja przedstawiona przez wspólnika firmy Roberta Bendera pt „HORTICO rok na giełdzie”. Zdecydowano się na ten temat, ponieważ do Spółki wpływa wiele zapytań od klientów i dostawców, którzy posiadają akcje HSA oraz konsumentów nimi zainteresowanych, ale nie posiadających w tym zakresie wiedzy. Prelegent opowiedział między innymi o procesie przeprowadzenia emisji akcji, sposobie w jaki akcje HORTICO znalazły się na giełdzie oraz odpowiedział na wszystkie pytania uczestników.
Biznes Ogrodniczy zwraca również uwagę, iż na targach nie zabrakło nagród. „Wyróżnienie Produkt Targów Hortico 2012 odebrały firmy: Marolex za opryskiwacz MX 20, Cnos-Garden za Mieszankę Kwiatów dla Dzieci oraz Granum za trawę Rekreacja. Zdaniem klientów najlepsze stoiska zorganizowały firmy: Polan, Cellfast i Kwazar. Natomiast firmom: Agrimpex, Lasland i Kalnas zostały wręczone nagrody za Największą Sprzedaż. Pracownicy HORTICO firmom Bayer i Fosfan przyznali Puchar Fair-Play. Organizatorzy nie zapomnieli również o klientach. W kategorii Zakupy zostały wylosowane 3 nagrody. Odebrały je firmy: Papaver Andrzej Kuchta, Agro-Centrum Ewa Kondracka oraz Agro-Bud”Leszek Sagan. Za największy zakup wyróżnieni zostali Jolanta Mikiciuk, Arby, Leszek Sagan, Agro-Bud oraz Krzewy z Krzewia. Pracownicy HORTICO przyznali Puchar Fair-Play firmom Eden – Mariola i Henryk Jankowscy z Bogatyni oraz Działkowiec – Krystyna Ostrowska z Włodawy”(Biznes Ogrodniczy).

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony