Copywriter w sklepie internetowym

Miejsce pracy: zdalnie, Wrocław, ul. Giełdowa 12H lub Świdnica, ul. Częstochowska 2

Zakres obowiązków

  • tworzenie angażujących opisów produktów ogrodniczych z uwzględnieniem UX i SEO,
  • tworzenie opisów kategorii i producentów produktów oferowanych przez sklep,
  • tworzenie artykułów poradnikowych na blogi z branży ogrodniczej,
  • współpraca z zespołem zajmującym się sprzedażą on-line

Od kandydatów oczekujemy

  • chęci do nauki i pracy, zaangażowania, sumienności i systematyczności
  • zainteresowania / znajomości produktów z branży ogrodniczej
  • lekkiego pióra, kreatywności w tworzeniu treści, a także znajomości zasad ortografii i interpunkcji
  • swobody w obsłudze programów MS Word i MS Excel
  • mile widziane doświadczenie w podobnym zakresie obowiązków

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w prężnie działającej firmie w sektorze ogrodniczym
  • możliwość pracy zdalnej i dostosowania czasu pracy do zajęć na uczelni
  • zaświadczenie o odbyciu praktyk, referencje
  • możliwość nawiązania stałej współpracy dla najlepszych praktykantów

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony