INŻYNIER BUDOWY / KIEROWNIK ROBÓT w dziale Generalnego Wykonawstwa terenów zieleni i infrastruktury drogowej

Miejsce pracy: Ścinawa, Wrocław (woj. dolnośląskie)

Opis stanowiska:

  • praca przy przygotowaniu przedmiarów dla realizowanych przez spółkę kontraktów,
  • analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych,
  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów obiegowych niezbędnych w trakcie realizacji robót budowlanych,
  • tworzenie obmiarów, zbieranie ofert, udział w spotkaniach z podwykonawcami,
  • tworzenie harmonogramów realizacji robót oraz bieżąca kontrola wykonanych prac,
  • tworzenie harmonogramów dostaw materiałów oraz sprzętu na budowę oraz dalsza ich weryfikacja w zakresie terminowości, ilości i jakości,
  • prowadzenie rozliczeń ilości robót wykonanych,
  • współpraca przy przygotowywaniu ofert, kosztorysów i kalkulacji,
  • archiwizacja dokumentów i dokumentacji budowy,
  • nadzór i koordynacja prac firm podwykonawczych oraz podległych pracowników,
  • ścisła współpraca z kierownikiem budowy i dyrektorem kontraktu,
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i ppoż.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne ( lub student ostatniego roku),
  • obsługa komputera, pakietu Ms Office,
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność,
  • znajomość programów typu CAD, NORMA PRO,
  • umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • udział w realizacji ciekawej inwestycji w Ścinawie (woj. dolnośląskie),
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony