Kasjer/ka – Asystent/ka księgowej

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Giełdowa 12 H

Opis stanowiska:

  • prowadzenie kasy Spółki (obsługa kasowa, sporządzanie raportów kasowych, przygotowywanie wpłat do banku),
  • rozliczanie zaliczek pracowników,
  • kontrola bieżących należności,
  • kontrola dokumentów sprzedaży,
  • wprowadzanie dokumentów kosztowych,
  • ścisła współpraca z Działem Księgowości.

Wymagania:

Do pracy na tym stanowisku idealna będzie osoba:

  • dokładna i sumienna,
  • posiadająca doświadczenie w pracy z gotówką,
  • o dobrej organizacji pracy,
  • umiejąca pracować w zespole,
  • kontaktowa i posiadająca pogodne usposobienie,
  • posiadająca prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziana znajomość obsługi programu CDN XL.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych:
    • ubezpieczenie grupowe,
    • abonament prywatnej opieki medycznej w tym również dla członków rodziny,
    • pakiet zajęć sportowych,
  • pracę we wczesnych godzinach rannych,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • szkolenia i kursy,
  • przyjazną atmosferę i pracę w młodym zespole,
  • ciekawy i szeroki zakres obowiązków.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony