Jesteśmy solidarni z Ukrainą

Magazynier – operator wózka widłowego / Kierowca

Miejsce pracy: Sklep PSB Mrówka, Psary, ul. Główna 1 C

Od kandydatów oczekujemy:

  • uprawnień do prowadzenia wózków widłowych i doświadczenia w ich obsłudze (warunek konieczny),
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętności skutecznej pracy w zespole,
  • wysokiej wydajności pracy,
  • zaangażowania i dyspozycyjności,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • przyjęcia do magazynu, kontrola ilościowa dostarczanych towarów i materiałów,
  • załadunek/rozładunek/alokacja towarów na magazynie,
  • weryfikacja ilościowa oraz jakościowa przyjmowanych produktów,
  • komplementacja i pakowanie zamówień,
  • odpowiedzialność za stany magazynowe materiałów, opakowań oraz wyrobów gotowych,
  • realizacja dostaw towaru.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę i pracę w młodym zespole,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • praca w systemie dwuzmianowym,
  • atrakcyjny system premiowy.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony