Magazynier/ operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Giełdowa 12 H

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętności skutecznej pracy w zespole,
  • wysokiej wydajności pracy,
  • zaangażowania i dyspozycyjności,
  • uprawnień do prowadzenia wózków widłowych i doświadczenia w ich obsłudze,

Zakres obowiązków:

  • przyjęcia do magazynu, kontrola ilościowa dostarczanych towarów i materiałów,
  • załadunek/rozładunek/alokacja towarów na magazynie,
  • dbanie o zgodność jakościową oraz ilościową towaru z zamówieniem,
  • odpowiednie pakowanie towarów,
  • odpowiedzialność za stany magazynowe materiałów, opakowań oraz wyrobów gotowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • przyjazną atmosferę i pracę w młodym zespole,
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony