Pracownik administracyjno-biurowy

Miejsce pracy: Oddział w Kaliszu z siedzibą w Niedźwiadach

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (mile widziane ogrodnicze lub rolnicze),
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office oraz umiejętności obsługi urządzeń biurowych,
  • czynnego prawa jazdy kategorii B,
  • zaangażowania, inicjatywy oraz dynamiki w rozwiązywaniu powierzonych zadań,
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych oraz komunikacyjnych,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • znajomość systemu ERP XL będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie korespondencją przychodzącą oraz wychodzącą,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów w Oddziale,
  • administracyjne i organizacyjne wsparcie pracy Oddziału
  • aktualizacja i korekty cen towarów,
  • współpraca z dostawcami,
  • prowadzenie dokumentacji zakupowej,
  • prowadzenie dokumentacji sprzedaży.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,
  • kartę multisport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony