Pracownik w Dziale Zakładania Ogrodów

Miejsce pracy: Psary k. Wrocławia

Wymagania:

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu ogrodnictwa,
  • doświadczenie w zakresie zakładania ogrodów, rolnictwa, pielęgnacji terenów zielonych lub pokrewnych będzie mile widziane,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, sumienność w realizacji powierzonych zadań,
  • zaangażowanie i samodzielność,
  • schludność,
  • dodatkowym atutem będą umiejętności budowlane.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac związanych z realizacją projektów ogrodów wg wytycznych kierownika ekipy wykonawczej,
  • sadzenie roślin, aranżacja elementów małej architektury,
  • przygotowanie podłoża, wykonywanie instalacji nawadniającej,
  • wykonywanie prac pielęgnacyjnych,
  • dostarczanie roślin i innych artykułów ogrodniczych do inwestora,
  • aranżowanie powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych wg projektów i wytycznych.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja od terminowych realizacji,
  • elastyczne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • wsparcie merytoryczne architektów krajobrazu,
  • pracę w młodym zespole przy realizacji ciekawych projektów,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony