Przedstawiciel handlowy do obsługi inwestycji budowlanych

Miejsce pracy: PSB Mrówka, 51-180 Psary k/Wrocławia, ul. Główna 1 C

Opis stanowiska:

  • budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji z klientami kluczowymi w branży budowlanej – generalni wykonawcy, inwestorzy, deweloperzy, biura projektowe itp.
  • przygotowywanie dedykowanych ofert handlowych oraz sprzedaż artykułów budowlanych i wykończeniowych będących w ofercie PSB Mrówka Psary,
  • negocjacje warunków współpracy i umów handlowych z klientami,
  • udzielanie doradztwa technicznego,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych wynikających z budżetu firmy oraz systematyczne raportowanie prowadzonych działań,
  • stała analiza rynku i konkurencji,
  • współpraca z zespołem sprzedażowym firmy,
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (mile widziane techniczne, budowlane),
  • znajomości branży materiałów budowlanych oraz wykończeniowych,
  • doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • łatwości nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych,
  • zaangażowania i nastawienia na realizacje powierzonych zadań,
  • dobrze rozwiniętych umiejętności handlowych i negocjacyjnych,
  • samodzielności i bardzo dobrej organizacji własnego czasu pracy,
  • umiejętności obsługi komputera (pakiet biurowy)
  • czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • współpracę na zasadach B2B,
  • ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną, kartę sportową,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • przyjazną atmosferę i pracę w młodym zespole,
  • ciekawy i szeroki zakres obowiązków.

Proces rekrutacji:

  • wybrane osoby są zapraszane na rozmowy z przyszłym przełożonym,
  • wybór najlepszego kandydata zostaje dokonany w oparciu o kompleksową ocenę wyników rozmowy oraz aplikacji kandydata,
  • każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia).

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony