Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Rzeszów, ul. Rejtana 8, teren podkarpacia

Opis stanowiska:

  • budowanie długotrwałych relacji handlowych z klientami (posiadasz gotową bazę swoich klientów),
  • efektywne wprowadzanie na rynek nowych produktów,
  • realizacja określonych planów sprzedaży,
  • negocjacje handlowe,
  • zbieranie należności od klientów,
  • raportowanie bieżącej działalności,
  • dbanie o sprawność i właściwą eksploatacją środków transportowych.

Wymagania

Do pracy na tym stanowisku idealna będzie osoba:

  • posiadająca prawo jazdy kat. B,
  • posiadająca doświadczenie w prowadzeniu pojazdów,
  • znająca topografię Podkarpacia,
  • mająca doświadczenie w handlu ( mile widziane doświadczenie w branży ogrodniczej),
  • posiadająca znajomość obsługi komputera w tym znajomość programu CDN oraz EXCEL,
  • z dobrym stanem zdrowia,
  • samodzielna, komunikatywna, odpowiedzialna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • szkolenia i kursy,
  • przyjazną atmosferę i pracę w młodym zespole,
  • ciekawy i szeroki zakres obowiązków.

Proces rekrutacji:

  • wybrane osoby są zapraszane na rozmowy z przyszłym przełożonym,
  • wybór najlepszego kandydata zostaje dokonany w oparciu o kompleksową ocenę wyników rozmowy  oraz aplikacji kandydata,
  • każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia),

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony