Specjalista ds. kluczowych klientów

Miejsce pracy: Warszawa

Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie utrzymywanie relacji oraz obsługa klientów biznesowych i instytucjonalnych w zakresie sprzedaży usług związanych z aranżacją wnętrz zielenią, wypożyczania roślin (obsługa konferencji, targów, eventów) oraz budowy i aranżacji terenów zieleni.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności handlowe i negocjacyjne,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • zaangażowanie w pracę, samodzielność w realizacji zadań i umiejętność podejmowania decyzji,
  • umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność korzystania z narzędzi pakietu MS Office,
  • znajomość branży dekoracyjnej lub ogrodniczej będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi,
  • realizacja powierzonych projektów związanych z zielenią zewnętrzną oraz wewnętrzną wg standardów firmy,
  • tworzenie ofert handlowych, kosztorysów oraz dokumentacji projektowej,
  • sprzedaż produktów i usług oferowanych przez firmę,
  • pozyskiwanie nowych klientów.

Oferujemy:

  • udział w ciekawych i innowacyjnych projektach,
  • stabilne zatrudnienie,
  • nowoczesne narzędzia do pracy,
  • możliwość prywatnej opieki medycznej dla Pracownika i członków jego rodziny,
  • możliwość korzystania z karty Multisport,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę i pracę w młodym zespole,
  • dużą samodzielność i swobodę działania.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony