Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Hurtownia Ogrodnicza we Wrocławiu, ul. Giełdowa 12 H

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • pozyskiwanie zamówień, fakturowanie, sporządzanie korekt,
  • obsługa reklamacji,
  • wystawianie dokumentów magazynowych,
  • koordynowanie dostaw do klienta – współpraca z działem logistyki,
  • sporządzanie analiz sprzedażowych na potrzeby spotkań handlowych z kontrahentami.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Word),
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • zorganizowany tryb pracy oraz terminowość,
  • mile widziana znajomość branży ogrodniczej oraz systemu handlowo-księgowego CDN XL.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwości rozwoju i szkolenia.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony