Sprzedawca/ magazynier

Miejsce pracy: Firmowy Sklep Ogrodniczy, Wrocław, ul. Obornicka 235-237

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego,
  • doświadczenia na stanowisku sprzedażowym,
  • dobrej znajomości obsługi komputera,
  • dokładności, sumienności i dobrej organizacji pracy,
  • komunikatywności,
  • mile widziana znajomość branży ogrodniczej (nasiona warzyw) oraz systemu księgowego CDN XL.

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż artykułów ogrodniczych,
  • bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta, doradztwo,
  • wprowadzanie faktur zakupowych do systemu,
  • wykładanie towaru, dbanie o ekspozycję.

Oferujemy:

  • umowę o pracę od poniedziałku do piątku (w sezonie w godz. 7.00-15.00, poza sezonem 8.00-16.00) oraz co drugą niedzielę (w godz. 8.00-12.00),
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet socjalny,
  • wsparcie merytoryczne w obrębie informacji o produktach.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony