Jesteśmy solidarni z Ukrainą

Charytatywny turniej w piłce halowej w Świdniku 08.03.2010

Dnia 6-7.03.2010 r. w Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku odbyła się IV edycja charytatywnego turnieju piłki nożnej, z którego dochód przeznaczony zostanie na leczenie 5-letniego Jasia Kowalika, chorującego na raka. W rozgrywkach wzięły udział 32 zespoły. Drużyna HORTICO S.A. uczestniczyła w zawodach kolejny raz.

Uczestnicy turnieju zostali podzieleni na osiem czterozespołowych grup. Nasza drużyna w rozgrywkach grupowych w pierwszym meczu zmierzyła się z zespołem Starostwa Powiatowego Świdnik. Po zaciętej walce HORTICO S.A. pokonała rywala 4:2, po bramkach Tomasza Podgórskiego i Tomasza Zielonego. Drugie spotkanie ukazało słabości naszej drużyny – po drugim faulu na jednym z rywali nasz zawodnik Kamil Pogoda zastał ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką. Grający z przewagą zawodnicy drużyny Select wygrali spotkanie 0:2. Ostatnie spotkanie grupowe miało zadecydować o dalszych losach turnieju i wyłonić drużynę, która jako zdobywca drugiego miejsce w grupie G zagra w 1/8 finału. HORTICO S.A podejmowało zespół OZB Tatary , mecz skończył się wynikiem 2-2, co niestety nie pozwoliło naszej drużynie na awans do dalszej fazy turnieju. Ostatecznie HORTICO S.A. uplasowało się na 17 miejscu.

Dzięki hojności sponsorów i uczestników zabawy w Świdniku udało zgromadzić 10 000 zł, co z pewnością pomoże Jasiowi w walce z chorobą.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony