Jesteśmy solidarni z Ukrainą

Relacja z XVI TARGÓW HORTICO

W dniach 12-14.01.2018 r. w Hotelu Rzeszów**** w Rzeszowie odbyła się XVI edycja Targów HORTICO. Jak co roku frekwencja dopisała i w wydarzeniu wzięło pięćdziesięciu wystawców oraz ponad trzystu klientów hurtowni z Wrocławia, Lublina i Rzeszowa. Właściciele centrów i sklepów ogrodniczych mieli okazję nie tylko do zapoznania się w jednym miejscu z ofertą producentów współpracujących z HORTICO, ale także do zatowarowania na nadchodzący sezon, korzystając z preferencyjnych warunków. Targi były rekordowe pod względem liczby złożonych zamówień, były też okazją do wielu rozmów biznesowych oraz podsumowania roku 2017.

Jak zrelacjonował Biznesowi Ogrodniczemu Mariusz Bochra, przedstawiciel handlowy firmy RAMP, impreza była niezwykle udana, czego potwierdzeniem jest podwojenie zamówień w porównaniu do poprzedniego roku. Podobnie targi ocenił Dariusz Bartnik, przedstawiciel regionalny w firmie Spójnia, dodając, że organizacja była na najwyższym poziomie. Nie zabrakło także tradycyjnych konkursów: za największe zamówienia wartościowo w sezonie 2017 za pośrednictwem Pulpitu Kontrahenta, za największą sprzedaż dla wystawców, za największy zakup dla klientów oraz losowania nagród spośród wszystkich kupujących. Dzięki porywającej muzyce zespołu DRiMS oraz niezapomnianym pokazom akrobatycznym i gry świateł zabawa przeciągnęła się do białego rana.

Bardzo miło było się znowu spotkać w tak znakomitym gronie i z niecierpliwością czekamy na kolejne targi za rok.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony