Jesteśmy solidarni z Ukrainą

XIX Dni Ogrodnika w Gołuchowie

Podczas XIX Dni Ogrodnika w Gołuchowie na stoisku HORTICO można było skorzystać z porad doradców firmy Prayon, producenta nawozów rozpuszczalnych takich jak Saletra potasowa czy Monofosforan potasu. Prezentowaliśmy również produkty Bioline przeznaczone do ochrony biologicznej oraz zapylania upraw pod osłonami. Kolejną firmą zaprezentowaną podczas Dni Ogrodnika była marka Solar, której HORTICO SA jest dystrybutorem w Polsce a firma ta proponuje nową, skoncentrowaną Saletrę wapniową. Na naszym stoisku znajdowały się również produkty włoskiej firmy Valagro, która oferuje takie środki jak np. Liokil przeznaczony do zmywania zanieczyszczeń po mączliku szklarniowym oraz Radifarm, który poprawia jakość oraz masę korzeniową roślin.

Wszystkie produkty proponowane przez HORTICO S.A. spotkały się z dużym zainteresowaniem wśród producentów z Polski i za granicy. Cieszymy się, że mogliśmy doradzić oraz wskazać nowe rozwiązania dla ogrodnictwa.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony