Jesteśmy solidarni z Ukrainą

XVII Targi HORTICO

Za nami XVII Targi HORTICO (11-13 stycznia 2019), które swoim rozmachem potwierdziły znaczącą pozycję Spółki na polskim rynku ogrodniczym. Ta edycja bez wątpienia przejdzie do historii ze względu na rekordy, które zostały na niej pobite. Podczas Targów osiągnięto nie tylko rekordową sprzedaż, wyższą o 25% od wyników z poprzedniego roku, liczba blisko 50 wystawców była równie imponująca, podobnie jak frekwencja ze strony klientów, która w tym roku wyniosła 370 i była najwyższa od kilku lat.

Tegoroczna impreza integracyjna, poprzedzająca dzień Targów, po raz pierwszy odbyła się w karczmie Taberna pod Sosnami, gdzie uczestnicy mieli okazję skosztować lokalnych specjałów i do późnych godzin nocnych bawić się przy ognisku przy dźwiękach góralskiej muzyki.

12 stycznia na przygotowanej w Hotelu Rzeszów****powierzchni wystawienniczej zaprezentowały się zarówno firmy, dla których udział w Targach stał się już tradycją, jak również debiutanci. Dostawcy mieli możliwość pokazania nowości na sezon 2019 oraz swoich najlepszych produktów, przeprowadzenia rozmów podsumowujących miniony rok, zaś klienci złożenia przedsezonowych zamówień na preferencyjnych warunkach. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się także losowanie nagród wśród uczestników, którzy dokonali zakupów.

Targi zakończyły się uroczystą galą wieczorną, podczas której goście mogli bawić się przy muzyce zespołu Drims. Dla uczestników przygotowane zostały liczne nagrody: dla dostawców za największą sprzedaż oraz dla klientów za największy zakup, a także za największe zamówienia wartościowo w sezonie 2018 poprzez platformę internetową Pulpit Kontrahenta. Imprezę uświetnił występ pary Patrycja Widlarz & Michał Nazaruk, którzy oprócz zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych porwali chętnych do wspólnej nauki cha-chy.

Wydarzenie zakończyło się ogromnym sukcesem, wystawcy przeprowadzili setki transakcji handlowych. Uczestnicy targów już nie mogą doczekać się kolejnej edycji, a organizatorzy postarają się, aby XVIII Targi HORTICO były jeszcze lepsze od niedawno zakończonych.

Więcej zdjęć mogą Państwo znaleźć na stronie Relacji foto.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony