Jesteśmy solidarni z Ukrainą

XVIII Targi HORTICO

W branży ogrodniczej początek roku jest impulsem do wzmożonej pracy i jednocześnie czasem na ostatnie decyzje zakupowe przed nadchodzącym sezonem. Zawsze też o tej porze Firma HORTICO S.A organizuje swoje TARGI OGRODNICZE, w tym roku już 18 edycja imprezy handlowej odbyła się w dniach 09-11 stycznia w Hotelu Rzeszów****.

Podobnie jak w latach poprzednich, targi poprzedziła wieczorna impreza w karczmie Taberna pod Sosnami  zorganizowana w góralskim klimacie. Wspólne biesiadowanie przy ognisku doskonale zintegrowało i rozweseliło uczestników zabawy, dając przedsmak zbliżających się atrakcji.

Podczas samych Targów ponad 300 przedstawicieli sklepów i centrów ogrodniczych miało możliwość zapoznać się z asortymentem 52 wiodących producentów z branży ogrodniczej, zaczerpnąć inspiracji oraz złożyć zamówienia na preferencyjnych warunkach. Bogata oferta wzbudziła ogromne zainteresowanie zaproszonych Gości, co zaowocowało  30% wzrostem zamówień w porównaniu do zeszłego roku.  Tradycyjnie końcowym punktem Targów było  losowanie nagród wśród wszystkich uczestników imprezy oraz wyróżnienie Naszych najbardziej aktywnych Partnerów Handlowych w kategoriach:  Największy zakup, Największy zakup w 2019 roku poprzez platformę Pulpit Kontrahenta oraz Największą sprzedaż wśród wystawców.

Okazją do  świętowania wspaniałych wyników biznesowych i nieformalnych rozmów był wieczorny bankiet, w którym uczestniczyło 300 osób. Wieczór uświetnił występ zespołu VOX, który przy dźwiękach swoich największych przebojów takich jak „Bananowy Song”, „Magdalena”, „Szczęśliwej Drogi Już Czas” zabrał uczestników bankietu w sentymentalną podróż lat 80-tych.

Udział w Targach był idealną okazją, aby poznać trendy na zbliżający się sezon oraz najnowsze technologie wykorzystywane w ogrodnictwie. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w nich udział. Bardzo miło było się z Państwem spotkać i porozmawiać.

Następne Targi HORTICO S.A za rok i również bardzo miło będzie nam gościć naszych Partnerów.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony