Jesteśmy solidarni z Ukrainą

Telewizja Polska (TVP3) realizuje program w PSB Mrówce w Psarach

W dniu 16 i 23 grudnia 2018 r. TVP3 Wrocław wyemitowała kolejne programy z cyklu Agro Faktów, które tym razem realizowane były w sklepie PSB Mrówka w Psarach.

W pierwszym z nich w związku z trwającym okresem przedświątecznym Prezes Zarządu HORTICO Pan Paweł Kolasa oraz specjaliści z PSB Mrówka wypowiadali się na temat choinek – ich produkcji, wyboru odpowiedniego drzewka i jego pielęgnacji, tak aby długo pozostało świeże i pachnące, a także świątecznych trendów panujących na rynku.

W drugim programie widzowie mieli okazję przejść krótki kurs pielęgnowania poinsecji zwanej także gwiazdą betlejemską. Pan Paweł Kolasa położył nacisk na fakt, iż podstawą uprawy tej rośliny jest zapewnienie jej odpowiedniej temperatury, ponieważ nawet kilkugodzinne przechowywanie w temperaturze poniżej 15 stopni Celsjusza może spowodować wychłodzenie i żółknięcie liści.

Oba programy można obejrzeć na stronie TVP3.

AgroFakty 16.12.2018
AgroFakty 23.12.2018

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony