Jesteśmy solidarni z Ukrainą

Przedstawiciel Handlowy Kalisz

Miejsce pracy: Kalisz

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży i w pracy z klientami w branży ogrodniczej,
  • wykształcenia ogrodniczego lub rolniczego,
  • zmysłu handlowego,
  • komunikatywności i pozytywnego, otwartego nastawienia do ludzi,
  • umiejętności budowania długofalowych relacji,
  • samodyscypliny,
  • entuzjazmu, rzetelności i zainteresowania pracą w branży,
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • znajomości pakietu MS Office,

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz bieżąca obsługa obecnych na powierzonym terenie,
  • realizacja założonych planów sprzedaży,
  • analiza sprzedaży i współpraca z działem handlowym i siłami wsparcia sprzedaży,
  • kontrola i egzekwowanie ustaleń wynikających z umów handlowych,
  • monitorowanie rynku,
  • raportowanie,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • niezbędne do pracy narzędzia (samochód, telefon komórkowy, laptop),
  • pakiet świadczeń socjalnych:
    • ubezpieczenie grupowe,
    • abonament prywatnej opieki medycznej w tym również dla członków rodziny,
    • Karta Multisport,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • szkolenia i kursy,
  • przyjazną atmosferę i pracę w młodym zespole,
  • ciekawy i szeroki zakres obowiązków.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony