HORTICO SA na Dniach Ogrodnika 2012 (18-09-2012)

Już po raz XIV w Gołuchowie odbyła się największa impreza ogrodnicza w Polsce. W tym roku targi miały charakter międzynarodowy, przez co w weekend 8-9 września spotkać można było przedstawicieli firm z Rosji, Białorusi, Ukrainy, Litwy, Estonii, Mołdawii, Czech, Węgier a także innych państw.

W tym roku HORTICO SA zaprezentowało się nietypowo. Firmowe stoisko, gdzie swoją ofertę prezentowaliśmy wspólnie z producentem rozsady Markiem Wąsiewiczem, jak zawsze cieszyło się dużym powodzeniem, dzięki czemu mieliśmy sposobność spotkać wielu naszych stałych klientów. Równie popularne było nasze drugie stoisko, gdzie zainteresowani zapoznawali się z nowoczesnymi nawozami otoczkowanymi Plantacote.

Zapraszając do obejrzenia poniższej galerii zdjęć dziękujemy za liczne wizyty i spotkania. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy być w Gołuchowie razem.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony