Media o nas

TVP3 realizuje program w PSB Mrówce w Psarach

Zapraszamy do obejrzenia świątecznego materiału o choinkach nakręconego w naszym markecie PSB Mrówka w Psarach na potrzeby programu TVP3 Moja praca.
Czytaj więcej

Kolejne Agro Fakty w Mrówce w Psarach

Miło nam poinformować, że kolejny materiał Agrofaktów został zrealizowany w naszej Mrówce w Psarach. Zapraszamy do oglądania (od 4 minuty). Tym razem mogą Państwo posłuchać porad dotyczących siewu warzyw oraz dowiedzieć się o nowinkach, które do tej pory były dostępne wyłącznie dla profesjonalistów, m.in. o nasionach na taśmie oraz nasionach otoczkowanych.
Czytaj więcej

HORTICO chce dalej rosnąć i pozostać spółką dywidendową – wywiad dla portalu Akcjonariat.pl

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z Prezesem Pawłem Kolasą dostępnym na portalu Akcjonariat.pl
Czytaj więcej

Agro-Fakty w PSB Mrówka w Psarach

Zgodnie z zapowiedzią, w niedzielę 17 marca 2019 r. na antenie TVP3 Wrocław, widzowie mogli obejrzeć kolejny program z cyklu Agro-Fakty zrealizowany w markecie PSB Mrówka w Psarach. Ponieważ w tej chwili jest najlepszy moment na rozpoczęcie prac ogrodniczych, przyroda powoli budzi się do życia po zimie, nasi specjaliści zwrócili uwagę na fakt, że najbliższe […]
Czytaj więcej

Telewizja Polska (TVP3) realizuje program w PSB Mrówce w Psarach

W dniu 16 i 23 grudnia 2018 r. TVP3 Wrocław wyemitowała kolejne programy z cyklu Agro Faktów, które tym razem realizowane były w sklepie PSB Mrówka w Psarach. W pierwszym z nich w związku z trwającym okresem przedświątecznym Prezes Zarządu HORTICO Pan Paweł Kolasa oraz specjaliści z PSB Mrówka wypowiadali się na temat choinek – […]
Czytaj więcej

Wielka rewitalizacja zieleni w Ścinawie!

W dniu 16 października 2018 roku na łamach portalu internetowego nowa.scianawa.pl ukazał się artykuł dotyczący realizacji przez HORTICO S.A. projektu polegającego na rewitalizacji zieleni miejskiej w Ścinawie. Cały artykuł można znaleźć również na stronie internetowej http://nowa.scinawa.pl/index.php/2018/10/16/wielka-rewitalizacja-zieleni-w-scinawie-foto-wizualizacje/. Materiały zamieszczone na podstawie licencji udzielonej przez Wydawcę. Źródło: Zygmunt Kogut „Wielka rewitalizacja zieleni w Ścinawie! ” 16.10.2018 r. […]
Czytaj więcej

HORTICO w ogrodach i wokół nich

W dniu 23 sierpnia 2018 roku na łamach portalu debiutyNC.pl ukazał się wywiad z Prezesem HORTICO Panem Pawłem Kolasą dotyczący rozwoju działalności Spółki w zakresie projektowania i budowy terenów zieleni oraz sytuacji na rynku ogrodniczym. Cały artykuł można znaleźć również na stronie internetowej http://www.debiutync.pl/strefa-spolek/152-wywiady-z-emitentami/21996-hortico-ogrody-wokol Materiały zamieszczone na podstawie licencji udzielonej przez Wydawcę. Źródło: B. Garga […]
Czytaj więcej

HORTICO S.A. ma umowę ze Ścinawą na rozwój terenów zieleni miejskiej

W dniach 7 i 9 sierpnia 2018 roku na łamach portali finansowych ukazał się komunikat prasowy Spółki „HORTICO S.A. ma umowę ze Ścinawą na rozwój terenów zieleni miejskiej”.
Czytaj więcej

Zarządzaj z głową – Biznes Ogrodniczy 1/97

Po 7 latach walki z wiatrakami w budowaniu strategii całorocznego centrum ogrodniczego zdecydowaliśmy się na przeformatowanie naszego Zielonego Centrum na market budowlano-ogrodniczy w ramach sieci PSB Mrówka. Planujemy otwarcie na koniec marca 2018 – mówi Paweł Kolasa, prezes HORTICO SA.
Czytaj więcej

HORTICO SA rozważa wypłatę dywidendy zaliczkowej

W dniu 29 marca 2016 roku na łamach portali finansowych ukazał się komunikat prasowy Spółki „HORTICO SA rozważa wypłatę dywidendy zaliczkowej”.
Czytaj więcej

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony