Relacja z TARGÓW HORTICO-FLORAN 2016

W sobotę (9 stycznia br.), w Hotelu Rzeszów, miało miejsce kolejne wyjątkowe dla nas wydarzenie – I TARGI HORTICO-FLORAN. Należy nadmienić, że w listopadzie 2015 roku rzeszowska hurtownia ogrodniczo-nasienna FLORAN stała się częścią grupy kapitałowej HORTICO SA, a same targi okazały się znakomitą inauguracją dobrze zapowiadającej się współpracy w nowym 2016 roku.

W targach wzięło udział ponad 40 wystawców, których stoiska odwiedziło kilkuset gości! Wśród obecnych oprócz zarządu HORTICO SA Prezesa – Pawła Kolasy, Wiceprezesa – Andrzeja Guszała oraz członka zarządu Kingi Kazubowskiej Talaga miło nam było gościć byłą właścicielkę firmy Floran Panią Annę Woźniak-Kunicką, jak i również samego Witolda Czuksanowa – znanego i lubianego dziennikarza oraz eksperta w dziedzinie ogrodnictwa.

Start targów nastąpił o godzinie 9.00, a do dyspozycji uczestników zostały oddane aż 2 duże sale Hotelu Rzeszów (Sala Marszałkowska oraz Sala Widokowa), gdzie nasi partnerzy mogli zorientować się w ofertach najpopularniejszych w branży, co było także okazją do rozpoczęcia współpracy na preferencyjnych warunkach. Część handlowa zakończona została podsumowaniem oraz konkursem z cennymi nagrodami.

Wieczorem zaś mieliśmy zaszczyt zaprosić wszystkich obecnych na uroczysty bankiet, rozpoczęty powitaniem gości przez gospodarzy – Pawła Kolasę i Andrzeja Guszała, wraz z Panią Anną Woźniak-Kunicką. Główną atrakcją, jak i niespodzianką wieczoru, był występ Mariusza Kałamagi, który swoim charakterystycznym poczuciem humoru wzbudził ogólną wesołość i zainteresowanie publiczności. Nie obyło się oczywiście bez wykwintnych dań, rozdawania prezentów, wspólnych zabaw, jak i specjalnych podziękowań, złożonych na ręce Pani Anny Woźniak-Kunickiej przez Pana Andrzeja Guszała, za pomoc w organizacji TARGÓW HORTICO-FLORAN. Po udanej zabawie goście udali się do swoich pokojów na spoczynek, a rano powitało ich pyszne śniadanie godne 4 gwiazdek jakie posiada Hotel Rzeszów.

To była naprawdę niesamowita sposobność do wspólnego zapoznania się i spędzenia czasu w miłej atmosferze, którą to udało się stworzyć przede wszystkich dzięki Klientom i Partnerom HORTICO-FLORAN oraz całej spółki HORTICO SA. Chcielibyśmy w tym miejscu ponownie, szczerze podziękować wszystkim uczestnikom, za udział w tej imprezie oraz wyrazić nadzieję, że przed nami jeszcze wiele lat udanej współpracy i jeszcze więcej okazji do powtórzenia tego wydarzenia. Dziękujemy!

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony