Targi Hortus Hungaricus 2012 w Budapeszcie (27-09-2012)

Logo Innowacyjna Gospodarka

W dniach 21-23 września 2012 roku w Budapeszcie na Węgrzech odbyły się targi ogrodnicze Hortus Hungaricus International Exhibition and Trade Fair, podczas których już po raz drugi Spółka HORTICO SA promowała produkty pod własną marką HORTISOL.

Nasze nawozy spotkały się z zainteresowaniem nowych klientów oraz uznaniem ogrodników, którzy mieli już okazję poznać produkty firmy HORTICO. Targi zaliczamy do udanych – spotkania podczas targów przebiegły w miłej aczkolwiek rzeczowej atmosferze, a stoisko odwiedzili zarówno węgierscy jak i chorwaccy oraz słowaccy ogrodnicy, którym wręczyliśmy materiały promocyjne w językach narodowych, dzięki czemu firma dała się poznać jako otwarta na klientów i gotowa do współpracy.

Udział na targach był współfinansowany przez Unię Europejską w ramach PO IG działanie „Paszport do eksportu”, którego HORTICO SA jest beneficjentem.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony