Jesteśmy solidarni z Ukrainą

„Fundamenty efektywności” – szkolenie w Tunezji

Ciekawe i skuteczne szkolenie oraz chwila wytchnienia w pięknych krajobrazach – te korzyści łączymy na jesiennych wyjazdach szkoleniowych HORTICO SA. Dobre tradycje warto kontynuować, dlatego takie spotkanie miało miejsce już ósmy rok z rzędu.

Tegoroczne szkolenie odbyło się w dniach 14-21 listopada 2013 r. w tunezyjskiej miejscowości Hammamet. Wzięło w nim udział 40 osób, z czego większość stanowili właściciele sklepów oraz centrów ogrodniczych, kluczowi klienci współpracujący z hurtowniami HORTICO SA we Wrocławiu oraz Lublinie. Z ramienia firmy towarzyszyło im czterech opiekunów.

Głównym tematem szkolenia było rozwijanie własnych kompetencji jako fundamentu efektywności. Uczestnicy spotkania poznali znaczenie wiedzy, umiejętności i postawy jako narzędzi umożliwiających wytworzenie nawyków niezbędnych do osiągania sukcesu. Wyjątkowość treningów prowadzonych przez panią Julitę Popiołek polega na założeniu, że człowiek jest częścią natury i najlepiej funkcjonuje jeśli czyni to zgodnie z jej rytmem. To podstawowe założenie filozofii dalekiego wschodu pomaga wykorzystać naturalne predyspozycje naszego ciała i umysłu.

Podjęte na szkoleniu zagadnienia cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników, przede wszystkim ze względu na ich praktyczny wymiar. Jesteśmy przekonani, że wiedza zdobyta na konferencji okaże się nieoceniona przy planowaniu organizacji pracy zarówno w HORTICO SA, jak i wśród naszych klientów, co pozwoli dodatkowo zwiększyć konkurencyjność na rynku.

Zgodnie ze wskazówkami ze szkolenia, po intensywnej nauce uczestnicy znaleźli też czas na odpoczynek, aby „naładować baterie”. Przez większość wyjazdu dopisywała słoneczna pogoda, więc każdą wolną chwilę spędzali przy szumie morskich fal. Wzięli także udział w wycieczkach po Tunezji (m.in. do pobliskiego Nabeulu, Tunisu i Kartaginy oraz na pustynię), podczas których poznawali historię i tradycje tego afrykańskiego kraju. Hotel Riu Marilia zapewnił naszym gościom doskonałe warunki i pyszną kuchnię. Próbowali nie tylko lokalnych, ale także europejskich dań, a podsumowaniem starań obsługi niech będzie to, że w ostatni dzień dla uczestników szkolenia przygotowano… gołąbki oraz golonkę!

Zagraniczne, tygodniowe konferencje w ciekawych miejscach odbywają się w okresie jesiennym, najczęściej w październiku lub listopadzie. Wielu naszych kluczowych klientów, z racji wieloletniej i bardzo ścisłej współpracy, co roku uczestniczy w takich spotkaniach. – Po tylu wyjazdach znamy się już bardzo dobrze. Dziś uczestnicy szkoleń to już nie tylko nasi partnerzy handlowi – to nasi przyjaciele – podsumowuje Patryk Rubacha, kierownik hurtowni we wrocławskim oddziale HORTICO SA.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony