Jesteśmy solidarni z Ukrainą

Konferencja szkoleniowa w Egipcie

Zmiana otoczenia i klimatu składnia do efektywnej wymiany doświadczeń, przemyśleń i refleksji – również w branży ogrodniczej. HORTICO SA w dniach 18 – 25 listopada zorganizowało zagraniczną wycieczkę szkoleniową połączoną z aktywnym wypoczynkiem w wyjątkowej i egzotycznej scenerii Egiptu.

Wycieczka rozpoczęła się w dniu 18 listopada wylotami z Warszawy i Wrocławia. Partnerzy biznesowi HORTICO SA, w tym właściciele centrów i sklepów ogrodniczych oraz inni kluczowi Klienci przenieśli się z jesiennej i deszczowej aury w słoneczny i pełen optymizmu afrykański klimat.

Na miejscu wszyscy zameldowali się w luksusowym hotelu JAZ MIRABEL BEACH***** w miejscowości SHARM El SHEIK, której urok i klimat sprzyjały wymianie wiedzy i doświadczeń branżowych oraz dalszemu budowaniu długofalowych relacji biznesowych. Pobyt obfitował w wiele atrakcji w myśl aktywnego wypoczynku, co było dobrą odskocznią od tematów biznesowych. W programie znalazły się między innymi: wyprawa na Górę Mojżesza, wycieczka do Jerozolimy i Betlejem oraz odkrywanie najważniejszych atrakcji samego Sharm el Sheikh, takich jak zwiedzanie miejscowego meczetu, zakupy na targowisku oraz rejs statkiem ze szklanym dnem, gdzie każdy mógł podziwiać piękno fauny i flory Morza Czerwonego.

Tygodniowe konferencje zagraniczne są już tradycją Spółki HORTICO ze stale zwiększającym się gronem uczestników. W wyjeździe wzięła udział rekordowa ilość 70 osób. Jest to dowód na ciągłe poszerzanie się grona strategicznych Klientów HORTICO, dużego potencjału w branży, co napełniło nas optymizmem na przyszłość.

Piasek z butów wysypany, pamiątki zakupione… Czas wracać do domu. Bogatsi o wiedzę i przemyślenia zdobyte w przyjacielskiej atmosferze patrzymy w rok 2015 pełni optymizmu i determinacji, by spotkać się już za 12 miesięcy na drugim końcu Świata, na kolejnej wyprawie HORTICO.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony