Jesteśmy solidarni z Ukrainą

Spotkanie szklarniowe Lublin 7.12.2012

W dniu 7 grudnia 2012 roku w hotelu Korona w Zemborzycach Tereszyńskich k/Lublina po raz drugi odbyło się szkolenie produktowe dla najlepszych szklarniowych producentów warzyw pod osłonami z rejonu lubelskiego.

Oprócz firmy HORTICO SA na spotkaniu goście mogli wysłuchać wykładów przedstawicieli firm współorganizatorów szkolenia, liderów w branży ogrodnictwa profesjonalnego tj. Grodan, Syngenta oraz Yara.

Po wysłuchaniu wszystkich prelekcji nasi goście udali się na uroczystą kolację podczas której chętnie wymieniali się swoimi doświadczeniami z kolegami „po fachu” po czym rozpoczęli zabawę przy wspaniałej muzyce do późnych godzin nocnych. W czasie zabawy nasi goście mieli możliwość by poczuć się jakby zagościli w najlepszym kasynie. Krupierzy, żetony, degustacja wspaniałych win przeniosły nas w świat hazardu niczym do prawdziwego Vegas.

Mamy nadzieję, że takie spotkania staną się cykliczną imprezą wieńczącą sezon ogrodniczy na Lubelszczyźnie.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony