Jesteśmy solidarni z Ukrainą

Szkolenie zagraniczne 27.11 – 04.12.2011 r.

W dniach od 27 listopada do 04 grudnia 2011 roku Spółka HORTICO SA zorganizowała kolejne już szkolenie zagraniczne. Należąca do Wysp Kanaryjskich przepiękna Fuerteventura była miejscem docelowym tegorocznego wypadu. Uczestnikami szkolenia byli nasi najlepsi klienci, którzy przez cały rok biorą udział w programach handlowych organizowanych przez HORTICO SA.

Temat szkolenia w tym roku to „Marketing Sklepu i Centrum Ogrodniczego”. Słuchacze z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach, pytaniom i dyskusjom nie było końca. Biorąc pod uwagę sytuację makroekonomiczną, jak i niepokoje w naszej branży temat okazał się trafiony. Klienci, którzy od wielu lat uczestniczą w naszych wyjazdach zdążyli się już zaprzyjaźnić i prócz wiadomości teoretycznych, jakie otrzymali podczas wykładów, bardzo chętnie wymieniali się uwagami i doświadczeniami. W przerwach i wieczorami był czas również na wypoczynek, plaża nad oceanem oraz obiekty hotelowe w pełni zaspokajały nasze oczekiwania.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony