Jesteśmy solidarni z Ukrainą

Wyjazd szkoleniowy na Wyspy Zielonego Przylądka 27.11-04.12.2016 r.

Zjawiskowe plaże, egzotyczne krajobrazy, wspaniała pogoda, oryginalna muzyka i znakomita kuchnia – to wszystko mieli okazję podziwiać Partnerzy biznesowi HORTICO na wycieczce szkoleniowej, która miała miejsce na Wyspach Zielonego Przylądka.

Tegoroczny wyjazd, w którym wzięło udział 34 uczestników, odbył się w dniach 27.11-04.12.2016 r. Wylot nastąpił z Warszawy, a 7-godzinna podróż ze względu na miłą atmosferę i przyjacielskie relacje upłynęła w ekspresowym tempie. Przecież znamy się nie od dziś! Tygodniowe konferencje zagraniczne są już tradycją Spółki.

Uczestnicy zostali zameldowani w luksusowym kompleksie hotelowym Oasis Atlantico Belorizonte **** położonym bezpośrednio przy plaży. Podczas pobytu mieli okazję wybrać się na całodniową wycieczkę po wyspie Sal – od małej wioski rybackiej Palmeiry, poprzez naturalnie słone jezioro Buracona, gdzie można zobaczyć „błękitne oko” znane ze specyficznej gry światła i szmaragdowej wody, tereny Terra Boa, na których występuje zjawisko fatamorgany, stolicę wyspy Espargos, do dawnego krateru wulkanu Perda de Lume. Niezapomnianym przeżyciem był również rejs katamaranem, podczas którego mieli możliwość obserwacji życia na wodach Atlantyku. Oprócz wypoczynku podczas wyjazdu znalazło się miejsce na obowiązkowy punkt programu, którym jest szkolenie. W tym roku tematem był „Trening asertywności”.

Nie bez powodu Wyspy Zielonego Przylądka nazywane są „ostatnim rajem na Atlantytku”. Wszyscy wrócili do kraju bogatsi nie tylko o piękną opaleniznę, ale także niesamowite wrażenia.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony