Jesteśmy solidarni z Ukrainą

Targi Fruit Logistica 2023 w Berlinie

9 lutego 2023 roku delegacja HORTICO S.A. wraz z kilkoma klientami wzięła udział w targach Fruit Logistica w Berlinie.

Jest to największa na świecie impreza targowa branży owocowo-warzywnej, która jest organizowana corocznie od 30 lat. Towarzyszą jej liczne konferencje, wykłady, warsztaty oraz fora dyskusyjne dotyczące zarówno aktualnych zagadnień, jak i prognoz na najbliższe lata dla tego sektora. Swoje produkty i usługi prezentowało 2 650 wystawców z 86 krajów. Obejmowały one nie tylko uprawę roślin, ale także ich zbiór, przechowywanie, chłodnictwo, pakowanie, transport oraz marketing.

Nas szczególnie interesowały najnowsze rozwiązania w zakresie doświetlania upraw szklarniowych oraz zaawansowanie prac nad odmianami pomidorów odpornych na wirusa ToBRFV.

Wizyta na targach była też okazją do miłych spotkań towarzyskich z partnerami, z którymi na co dzień nie zawsze jest czas porozmawiać.

Jak sama nazwa targów sugeruje, czas na nich spędzony był bardzo OWOCNY. Wracamy z nich z głową pełną pomysłów i inspiracji.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony