Jesteśmy solidarni z Ukrainą

Targi HORTICO 2023

Tradycyjnie na początku roku Firma HORTICO S.A. organizuje Targi Ogrodnicze.

W dniach 4-5 stycznia 2023 r. w Hotelu Rzeszów odbyła się XXI edycja „Targów HORTICO”.

Stawili się czołowi dostawcy i klienci naszych hurtowni z trzech regionów: lubelskiego, podkarpackiego i dolnośląskiego.

Odbiorcy wysoko cenią możliwość spotkania w jednym miejscu z większością producentów nasion, podłoży, narzędzi, opryskiwaczy, doniczek, nawozów oraz pozostałego asortymentu, którym handlują na co dzień. Mają możliwość wymiany doświadczeń, poznania nowości, omówienia problemów, z którymi spotykają się w swojej pracy. Czasem jest to jedyna w roku okazja do takiego kontaktu.

Od godziny 10 aż do zamknięcia targów przy każdym z 50 stoisk trwały dyskusje przy wypełnianiu druków zamówień.

W tym roku Zarząd i Pracownicy HORTICO S.A. mieli duże obawy o wyniki Targów z powodu inflacji, wojny na Ukrainie oraz zakończenia działalności kilku naszych klientów.

Po podsumowaniu wyników „Targów HORTICO 2023” okazało się, że efekt biznesowy, jaki został osiągnięty, to wzrost o kilkadziesiąt procent wartości zamówień w stosunku do roku ubiegłego, co uspokoiło nastroje wszystkich.

Podczas wieczornego bankietu zostały rozstrzygnięte konkursy:

  • dla dostawców „Największa sprzedaż”,
  • dla klientów „Największy zakup”.

Po części oficjalnej wystąpił Pan Marcin Wójcik z kabaretu „Ani Mru Mru”, który udowodnił, że nawet największych smutasów można rozśmieszyć do łez…

Bankiet nie może odbyć się bez balu, zatem tańce i zabawa trwały do rana. Bawiącym się zapewnił muzykę zespół „DRIMS”.

Wszystkim naszym partnerom biznesowym serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w Targach HORTICO 2023.

Następne Targi za rok…

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony