Jesteśmy solidarni z Ukrainą

Targi MyPlant&Garden w Mediolanie 21-23.02.2024

W dniach 21-23 lutego odbyła się już 8 edycja targów MyPlant&Garden w Mediolanie we Włoszech. Na targach prezentowany jest każdy element procesu, na który składa się szeroko rozumiana branża ogrodnicza. Na targach MyPlant znajdziemy stanowiska prezentujące: szkółki, kwiaty cięte, dekoracje, architekturę krajobrazu, maszyny, IT, pielęgnację ogrodów, doniczki i meble ogrodowe. Myplant stale się rozwija, zaskakuje oraz oferuje wyjątkowe możliwości biznesowe wszystkim osobom związanym z branżą ogrodniczą. Tegoroczne targi według organizatorów były rekordowe pod względem frekwencji, odwiedziło je bowiem ponad 25 tys. osób, co jest wynikiem o ok. 8% lepszym niż rok wcześniej.

Jak co roku, delegacja z firmy HORTICO SA znalazła się wśród kupców zaproszonych przez organizatorów w ramach programu Top Buyers.

 Podczas trzech dni targów nasza reprezentacja miała okazję nie tylko poznać nowości ogrodnicze, nowe produkty oraz trendy i rozwiązania w organizacji centrów ogrodniczych, ale też nawiązać nowe kontakty i spotkać się z osobami z którymi na co dzień pracujemy on line.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony