Jesteśmy solidarni z Ukrainą

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach 17-18.01.2024 r.

Z przyjemnością informujemy, że HORTICO i PNOS wzięły udział w czternastej edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa, które odbyły się w Kielcach w dniach 17-18 stycznia 2024 roku i cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników.

Jest to bez wątpienia największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej, przyciągające producentów owoców i warzyw z całej Polski i zagranicy. Na powierzchni 28 000 metrów kwadratowych ponad 400 wystawców prezentowało szeroką gamę środków produkcji, w tym innowacyjnych nawozów, środków ochrony roślin oraz nowoczesnych rozwiązań wspierających produkcję ogrodniczą.

Zarówno HORTICO i PNOS, specjalizujące się w zaopatrzeniu ogrodnictwa i produkcji nasion, również miały okazję zaprezentować swoje oferty, które spotkały się z dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Dzięki udziałowi w tym prestiżowym wydarzeniu mieliśmy okazję nawiązać nowe kontakty biznesowe, dzielić się wiedzą oraz zacieśniać relacje z partnerami branżowymi.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony