Jesteśmy solidarni z Ukrainą

XXII Targi HORTICO

W dniu 5 stycznia 2024 roku w Hotelu Rzeszów odbyły się XXII Targi HORTICO. Wydarzenie to, jak co roku, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, gromadząc 50 wystawców oraz ponad 400 klientów Hurtowni z Lublina, Rzeszowa i Wrocławia.

Właściciele centrów i sklepów ogrodniczych mieli okazję do zapoznania się z bogatą ofertą dostawców współpracujących z HORTICO, a także zatowarowania na nadchodzący sezon na atrakcyjnych warunkach. Dostawcy mogli skorzystać z możliwości bezpośrednich rozmów z właścicielami sklepów i centrów ogrodniczych.

Tegoroczne Targi okazały się bardzo owocne, generując rekordową ilość zamówień, których wartość wzrosła o imponujące 25 procent w porównaniu z poprzednim rokiem. To znak, że branża rozwija się dynamicznie, a Targi HORTICO są kluczowym miejscem dla przedsiębiorców ogrodniczych.

Zgodnie z tradycją Targów HORTICO, w tym roku również nie zabrakło konkursów, których rozstrzygnięcie nastąpiło podczas wieczornego bankietu.

Zwycięzcom zostały wręczone  nagrody w kategoriach:

  • „ Największa Sprzedaż”
  • „ Największy Zakup”.

Całość wydarzenia uświetniła uroczysta gala wieczorna, podczas której goście bawili się do białego rana przy dźwiękach zespołu „Drims”. Niezapomniany był również występ Pana Andrzeja Grabowskiego, który wszystkich rozbawił.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom Targów HORTICO 2024, bez których to wydarzenie nie byłoby możliwe. Już teraz z niecierpliwością oczekujemy na kolejną edycję, którą planujemy zorganizować za rok. Będzie nam niezmiernie miło gościć wszystkich naszych Partnerów Biznesowych.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony