Jesteśmy solidarni z Ukrainą

Agro-Fakty w PSB Mrówka w Psarach

Agro Fakty PSB Mrówka Psary

Zgodnie z zapowiedzią, w niedzielę 17 marca 2019 r. na antenie TVP3 Wrocław, widzowie mogli obejrzeć kolejny program z cyklu Agro-Fakty zrealizowany w markecie PSB Mrówka w Psarach.

Ponieważ w tej chwili jest najlepszy moment na rozpoczęcie prac ogrodniczych, przyroda powoli budzi się do życia po zimie, nasi specjaliści zwrócili uwagę na fakt, że najbliższe tygodnie warto poświęcić na zadbanie o trawnik – grabienie, napowietrzenie oraz w zależności od potrzeb wapnowanie lub odpowiednie nawożenie. Warto również wysiać nasiona roślin, które uprawiane są z rozsady, np. kapustę, kalarepę, brokuła, sałatę, seler, pora, a za chwilę również pomidory. Aby cieszyć się obfitymi plonami i samodzielnie wyhodowanymi roślinami ważne jest, aby nasiona były bardzo dobrej jakości – takie właśnie nasiona marki PNOS można kupić w naszej Mrówce w podwrocławskich Psarach.

Wszystkich, którzy nie mieli okazji obejrzeć programu, serdecznie zapraszamy na stronę TVP3 Wrocław.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony