Jesteśmy solidarni z Ukrainą

Oficjalne otwarcie nowego sklepu PSB Mrówka w Namysłowie już w najbliższą sobotę, 9 grudnia 2023 roku

Zapraszamy na oficjalne otwarcie nowego sklepu Mrówka w Namysłowie, które odbędzie się w sobotę, 9 grudnia 2023 roku, o godzinie 9:00. Jest to już drugi sklep HORTICO SA prowadzony w ramach sieci PSB Mrówka. Spółka planuje już otwarcie trzeciego sklepu w przyszłym roku w Kluczborku.

Nowy sklep Mrówka w Namysłowie na powierzchni 3 200 m2 oferuje bogaty wybór materiałów budowlanych, remontowych i wykończeniowych, artykułów wyposażenia i dekoracji wnętrz oraz różnorodne akcesoria ogrodowe. Spółka zatrudniła do nowego sklepu 30 osób, tworzących zespół doświadczonych pracowników, gotowych służyć fachowym doradztwem.

Podczas otwarcia planujemy wiele atrakcji. Przygotowaliśmy dla naszych klientów konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, animacje dla dzieci, poczęstunek oraz specjalne promocje na zakup produktów. Będzie także możliwość skorzystania z profesjonalnego doradztwa przedstawicieli marek PSB, którzy chętnie udzielą informacji na temat oferty sklepu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na to wyjątkowe wydarzenie, które potrwa do godziny 17:00. Dołącz do nas, odkryj szeroką gamę produktów i skorzystaj z wyjątkowych ofert dostępnych tylko podczas otwarcia. Czekamy na Ciebie w naszym nowym sklepie Mrówka mieszczącym się pod adresem Kamienna 1 A, 46-100 Namysłów.

Otwarcie PSB Mrówka Namysłów

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony