Jesteśmy solidarni z Ukrainą

Kierowca-magazynier

Miejsce pracy: Rzeszów, ul. Rejtana 8

Opis stanowiska

  • kompletacja zamówień,
  • załadunek i rozładunek towarów, dowóz towarów do Klientów,
  • kontrola dostarczonego towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
  • umiejętność skutecznej pracy w zespole,
  • dbanie o sprawność i właściwą eksploatacją środków wyposażenia magazynu.

Wymagania

Do pracy na tym stanowisku idealna będzie osoba:

  • posiadająca doświadczenie nabyte na podobnym stanowisku,
  • z dobrym stanem zdrowia,
  • o dobrej organizacji pracy,
  • samodzielna, komunikatywna, odpowiedzialna,
  • posiadająca prawo jazdy kat. B (umiejętność prowadzenia samochodu dostawczego do 3,5 ton).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • przyjazną atmosferę i pracę w młodym zespole,
  • ciekawy i szeroki zakres obowiązków.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony